Září 2008

Náhled blogu

27. září 2008 v 22:19 | Denda |  Desing
Náhled blogu

HSM 2-obsah

21. září 2008 v 12:51 | Denda |  HSM
Jedna výzva skončila a už je tu další. Přichází léto a s ním i letní brigády. Troyovi zavolá pan Fulton z Lava Springs Country Club, že ho přijali na brigádu. Troy proto odchází za prací, stejně jako jeho přátelé-Gabriela (plavčík) a Chad a ostatní Wildcats (pomocník v kuchyni). V country klubu se bude konat velká soutěž talentů, které každoročně kralují Sharpay s Ryanem. Ale Kelsie už napsala pro Gabrielu a Troye novou píseň, s níž by se měli prezentovat na této soutěži. Za přijetím Troyovi žádosti je ovšem Sharpay, která ho chce pro sebe, klub totiž patří jejím rodičům. Když se dozví, že Troy přišel se spolužáky, bude se snažit udělat vše pro to, aby je od sebe oddělila. Největší odpor má v Gabriele, protože právě s ní chtěl Troy trávit všechen svůj volný čas. Sharpay proto seznámí Troye se svými rodiči, s lidmi z vysoké školy a i díky nim ho změní. Troy si přestane všímat přátel a slíbí Sharpay, že na večeru talentů bude zpívat s ní. Wildcats se mezitím spřátelí s Ryanem, který jim bude pomáhat při vymýšlení programu na show talentů. Sharpay se to dozví a zařídí, aby všichni v době soutěže pracovali. Gabrielu to naštve. Gabriela se s Troyem na chvíli odloučí a Troy se pohádá se svým týmem Wildcats. Troy řekne Sharpay co opravdu chce. Sharpay je uplně zaskočena protože toto nečekala. Tento rozhovor slyšela Kelsi a řekne to Chadovi a Ryanovi který se stal jedním z týmu Wildcats. Troy půjde za Tygrama a omluví sem jim a Ryan mu domluví,aby zpíval se Sharpay v soutěži a Troy to příjme. Místo Sharpay bude zpívat Gabriela a zase se dají s Troyem dohromady. A vše skončí, jak má být. Troy je zase s Gabrielou a má zpátky i svůj tým Wildcats a Sharpay zbydou jen oči pro pláč.

HSM 1-obsah

20. září 2008 v 18:43 | Denda |  HSM
O vánočních prázdninách se potkají dva teenageři. Basketbalista Troy a přemýšlivá Gabriela. Při nuceném vystoupení v karaoke, se do sebe navzájem zamilují. Gabriellinu matku její společnost přesouvá do nového působiště do Alburquerqe v Novém Mexiku, kde bydlí Troy. Ten po prázdninách zjistí, že Gabriela přišla jako nová do jeho školy. Když se potkají, oba se rozhodnou přihlásit do konkurzu na chystaný školní muzikál. Troye se od toho snaží odradit kámoš Chad a Gabrielu zase nová kamarádka Taylor. Jejich úsilí se však nejvíce snaží ničit Ryan a jeho sestra Sharpay, kteří jsou považováni za divadelní talenty a také jejich nejlepší kamáradi. Troyovo a Gabrielino rozhodnutí zúčastnit se změní celou školu vzhůru nohama.
Troy Bolton (Zac Efron) Kapitán basketbalového týmu Wild Cats ze školy East High. Když však začne zpívat s Gabrielou jeho láska k basketbalu ustupuje. Jeho spoluhráči nejsou z jeho nápadu zpívat zrovna nadšení. A to stejné platí i o jeho tátovi, jenž je zároveň jeho trenérem.
Gabriela Montez (Vanessa Anne Hudgens) Gabriela je na East High nová. Ostatní oslňuje nejen svou matematickou a vědeckou genialitou. Po jedné písni s Troyem je připravena změnit se. Bude chtít zazářit ve školním muzikálu, ale proti ni bude stát královna dramatu Sharpay.
Ryan Evans (Lucas Grabeel) Ryan je nejlepší tanečník z celé školy. Má nesporný talent a každý rok září ve školním muzikálu. Jakmile však Troy začne ohrozovat jeho postavení, vystrčí drápky.
Sharpay Evans (Ashley Tisdale) Sharpay už od malička hrávala ve školních představeních, díky tomu je přesvědčená, že i letos získá spolu se svým bratrem hlavní roli v muzikálu. Avšak tentokrát ji může porazit chytrá Gabriela s hvězdou školy Troyem. Sharpay se proto rozhodne použít veškeré způsoby, aby jim v tom zabránila, vždyť ona je přeci největší hvězda.
Chad Danforth (Corbin Bleu) Chad je Troyův největší kamarád a také spoluhráč. Když však Troy řekne, že chce zpívat v muzikálu, Chad se mu vysměje. Bude se snažit Troye dostat zpět k basketbalu.
Taylor McKessie (Monique Coleman) Taylor vede desetibojařský tým East High a potřebuje, aby se akademická Gabriela soustředila na velké vítězství. Pokud se bude Gabriela snažit zpívat, Taylor ji v tom bude určitě bránit.


High School Musical

15. září 2008 v 19:21 | Denda |  HSM

První článek

14. září 2008 v 21:25 | Denda |  Úvod
Ahoj,
vítejte na mém blogu.